Asset 3

PlayStation Plus – Wrzesień 2016

Andrzej Kała / 31.08.2016
komentarze: 0

W ostatni dzień sierpnia Sony w końcu pochwaliło się jakie tytuły we wrześniu znajdą się w ramach usługi PlayStation Plus. Muszę przyznać, że jest to jedna z najlepszych ofert w tym roku!

PlayStation 4

Posiadacze konsoli najnowszej generacji w tym miesiącu otrzymują dwa fantastyczne tytuły, w które absolutnie trzeba zagrać. Pierwszy to kultowa już gra Journey, natomiast drugi tytuł to Lords of the Fallen – bardzo dobra gra RPG, która czerpie inspirację z serii Dark Souls.

W ramach smaczku udostępniona również zostanie gra Badland w ramach funkcji Cross-Buy.

PlayStation 3

Poprzednia generacja konsoli Sony otrzyma w tym miesiącu aż cztery tytuły, wśród których każdy posiadacz konsoli powinien znaleźć coś dla siebie. Te produkcje to Journey, Prince of Persia: The Forgotten Sands, Datura oraz Badland.

Pomijając Prince of Persia: The Forgotten Sands są to raczej mniejsze produkcje, ale bez wątpienia warto dać im szansę (o Journey myślę, że nie trzeba wspominać).

PS Vita

Kieszenkowa konsolka Sony w tym miesiącu otrzymuje dwa tytułyBadland oraz ciekawą i bardzo wysoko ocenianą interaktywną opowieść – Amnesia: Memories.