Asset 3

Tryb multiplayer w Call of Duty: Infinite Warfare doczekał się prezentacji. Beta testy już w przyszłym miesiącu!

Andrzej Kała / 3.09.2016
komentarze: 0

Activision uraczyło nas sporą dawką materiałów na temat trybu sieciowego w Call of Duty: Infinite Warfare. Ponownie zdecydowano się na wprowadzenie sporej porcji nowości.

Z rzeczy, które już na dobre zadomowiły się w serii Call of Duty, pozostanie szybkie poruszanie się i taktyka oparta na sprawnym wykorzystaniu z dostępnych dla danej klasy postaci umiejętności. Ma to zapewnić ciągły dopływ adrenaliny w rozgrywce, gdzie liczy się każda sekunda.

W grze zadebiutuje zupełnie nowy system bojowych rigów, broni i zaawansowanego technologicznie ekwipunku. Najwięcej zamieszania ma jednak wprowadzić nowy system tworzenia prototypowych broni.

Powyższy zwiastun to zaledwie mała rozgrzewka, natomiast poniżej znajdziecie dokładniejsze objaśnienie wszystkich nowości jakie pojawią się w trybie sieciowym Call of Duty: Infinite Warfare.

Call of Duty: Infinite Warfare – beta test

Jeśli chcecie wziąć udział w beta testach Call of Duty: Infinite Warfare, konieczne będzie złożenie zamówienia przedpremierowego na dowolną wersję gry. Same testy rozpoczną się 14.10.2016r. na PlayStation 4, natomiast informacja o pozostałych platformach zostanie później podana.

Call of Duty: Modern Warfare Remastered

Dla tych, którzy chcą powrócić do podobno najlepszej odsłony serii Call of Duty, przygotowano dwie wersje Call of Duty: Infinite Warfare, wewnątrz których znajdą się kody na pobranie Call of Duty: Modern Warfare Remastered. Są to edycje Digital Deluxe i Legacy Edition.

Tytuł ten będzie posiadał tryb multiplayer, choć na początku ograniczony do wyłącznie 10 map. Jak zapowiadają jednak twórcy – do końca roku udostępnione zostanie wszystkie 16 map do pojedynków sieciowych.

Call of Duty: Modern Warfare będzie dostępne wyłącznie w dystrybucji cyfrowej, więc do jej pobrania i samej zabawy niezbędne będzie połączenie internetowe.