Asset 3

Regalia of Men and Monarchs – nowy zwiastun i konkretna data premiery!

Andrzej Kała / 24.02.2017
komentarze: 0

Wielka polska ofensywa trwa – właśnie swoją obecność zaznaczyło studio Pixelated Milk, które pod skrzydłami Klabatera wyda polskie jRPG – Regalia: of Men and Monarchs! Mamy więc nie tylko nowy zwiastun, ale także konkretną datę premiery.

Gra ukaże się niebawem, więc czas przyjrzeć się jej nieco bliżej i sprawdzić co kryje się pod tą śliczną oprawą graficzną.

Na pomoc Królestwu Ascalii

Nasz bohater otrzymuje w spadku po swoim ojcu nie górę złota czy posiadłość, lecz całe bajkowe królestwo! Po przybyciu na miejsce szybko jednak odkrywamy, że jest ono zadłużone a my jesteśmy ostatnią deską ratunku dla jego mieszkańców.

Oprócz sporych niedostatków złota w skarbcu, również cała kraina jest w, delikatnie mówiąc, nieładzie. Aby odnieść sukces potrzebna będzie nie tylko ciężka praca, ale także umiejętna dyplomacja i zarządzanie miastem.

Na brak zajęć nie będzie można narzekać

Produkcja studia Pixelated Milk ma nam zaoferować fabułę pełną zwrotów akcji, ale także sporo ciekawych zajęć. Oprócz zarządzania królestwem przyjdzie nam także wziąć udział w turowych bitwach przeciwko zarówno potworom jak i rzezimieszkom.

Razem z towarzyszami wybierzemy się w podróż do sześciu różnorodnych krain pełnych misji, co ma zapewnić nam ponad 30 godzin zabawy. Duży nacisk kładziony jest także na poznawanie bliżej swoich towarzyszy i zawieranie przyjaźni.

Premiera Regalia: Of Men and Monarchs już 27.04.2017r. na PC, Mac i Linux.