Asset 3

Oferta PlayStation Plus na Październik 2017

Andrzej Kała / 27.09.2017
komentarze: 0

W tym miesiącu Sony się nie ociąga i już wrzuciło informację na temat oferty PlayStation Plus na miesiąc Październik 2017 roku. Obecny miesiąc jest naprawdę mocny i wszystko wskazuje na to, że Sony nie będzie zwalniało tempa! Oferta na Październik to po raz kolejny mocne uderzenie!

PlayStation 4

Przede wszystkim absolutny must play w postaci Metal Gear Solid V: The Phantom Pain! Tej gry nie można ominąć. Najnowsza odsłona kultowej serii Hideo Kojimy, to pozycja obowiązkowa. Po prostu.

Drugi tytuł to Amnesia: Collection, a więc zestaw mocnych horrorów dla osób, którym brakuje wrażeń na codzień. Co więcej, zestaw ten oferuje tak naprawdę trzy produkcje – Amnesia: The Dark Descent, Amnesia: A Machine for Pigs oraz Amnesia: Justine.

Bonusowe tytuły!

Na tych dwóch pozycjach jednak się oferta nie kończy, bowiem w ramach bonusu w ofercie pojawią się ponownie RIGS: Mechanised Combat League (gra wymaga PSVR!) oraz That’s You!

PlayStation 3

Posiadacze poprzedniej generacji sprzętu otrzymają dwa tytuły – Monster Jam Battlegrounds oraz Hustle Kings.

Pierwszy tytuł – Monster Jam Battlegrounds to coś dla fanów ogromnych Monster Trucków!

Druga produkcja natomiast, Hustle Kings, jest skierowana do fanów dużego stołu i wbijania bil do jego kieszeni.

PS Vita

Przenośna konsolka otrzyma również dwie produkcje – Hue oraz Sky Force Anniversary. Warto zaznaczyć, że obie produkcje będą dostępne także na platformie PlayStation 4!

Hue to gra platformowa z ciekawą mechaniką. Otóż przeszkody znikają jeśli są tego samego koloru co tło. Nasz bohater dzięki specjalnej umiejętności może ten kolor tła modyfikować, aby właśnie takowe przeszkody usunąć bądź przywrócić elementy otoczenia niezbędne do dostania się w określone miejsce.

Drugi tytuł, Sky Force Anniversary to produkcja dla fanów strzelanek, w której nasz dzielny samolocik porusza się w górę ekranu. Całkiem przyjemny bullet hell w bardzo ładnej oprawie graficznej.