Asset 3

Oferta PlayStation Plus na Grudzień 2017

Andrzej Kała / 29.11.2017
komentarze: 0

W ostatniej chwili poznaliśmy ofertę PlayStation Plus na przyszły miesiąc. Choć może i wszyscy oczekują nieco mocniejszych tytułów, to biorąc pod uwagę zbliżający się okres świąteczny, cieszy zestaw oferujący dla każdego coś miłego.

PlayStation 4

W przypadku obecnej generacji konsol w ramach oferty PlayStation Plus pojawi się coś zarówno dla casuali, hardkorowców jak i najmłodszych graczy.

Dla hardkorowców Darksiders 2: Detathinitive Edition, czyli remaster naprawdę dobrego tytułu poszerzony o wszystkie DLC!

Najmłodsi gracze (ale nie tylko!) natomiast będą mogli sięgnąć po Kung Fu Panda: Showdown of Legendary Legends, które pozwoli na toczenie pojedynków nawet do czterech graczy w wykonaniu bohaterów tej animacji.

Bonusowe gry

Oczywiście to nie wszystko! W przyszłym miesiącu w ramach bonusu posiadacze PlayStation VR będą mogli pobrać Until Dawn: Rush of Blood.

Natomiast casualowi gracze zapewne z chęcią sięgną po bardziej imprezową grę – To jesteś Ty!

PlayStation 3

Posiadacze poprzedniej generacji konsol otrzymają dwie produkcje, z czego jedna to smakowity kąsek dla fanów gier przygodowych!

Otóż w ramach PlayStation Plus pojawi się zestaw Syberia Collection zawierający dwie klasyczne, choć odświeżone, przygodówki – Sybera oraz Syberia 2.

Druga gra natomaist to XBlaze Lost: Memories. Gra z gatunku Visual Novel.

PS Vita

Pierwsza produkcja na tej platformie to Forma 8, połączenie gry logicznej i zręcznościowej z uroczą oprawą graficzną. Tytuł ten dostępny jest również na platformie PlayStation 4.

Natomiast druga gra, Wanted Corp to klasyczny twin-stick shooter, choć niezbyt wysokich lotów.