Asset 3

PlayStation Plus – oferta na Styczeń 2018

Andrzej Kała / 27.12.2017
komentarze: 0

Nowy rok ekipa PlayStation zamierza zacząć z mocnym przytupem. Zaprezentowana oferta PlayStation Plus na Styczeń 2018 roku robi wrażenie! Nie ma co przeciągać wstępu – czas zabrać się za gry!

PlayStation 4

Posiadacze najnowszej konsoli od Sony otrzymają dwie mocne pozycje oraz dodatkowo dwie gry bonusowe! Wisienką na torcie jest tutaj jeszcze produkcja z konsoli PS Vita dostępna w ramach systemu Cross-Buy.

Zaczynając od największej produkcji – Deus Ex: Mankind Divided, czyli najnowsza odsłona kultowej już serii od Square Enix. Dla fanów gier w klimatach cyberpunkowych, w których użycie siły to nie jedyna droga do rozwiązania problemu, pozycja obowiązkowa.

Drugi tytuł to bardzo dobrze przyjęta produkcja Telltale Games – Batman: The Telltale Series. Czyli dobrze znana nam mechanika, która tym razem zabiera nas do mrocznego Gotham.

PlayStation 4 – Bonusy!

W ramach bonusów na dobry początek roku pojawią się StarBlood Arena, czyli kolejna pozycja skierowana do posiadaczy PlayStation VR.

Natomiast dla tych, którzy spędzają ze znajomymi sporo czasu na kanapie i mają ochotę nieco się powygłupiać przygotowano That’s You, czyli imprezową produkcję To właśnie Ty!.

PlayStation 3

Posiadacze konsoli PlayStation 3 również mają powody do zachwytu. Pierwsza gra to Sacred 3, czyli gra z gatunku hack 'n’ slash, która może dać sporo frajdy w trybie kooperacji ze znajomymi.

Natomiast przygodówka Book of Unwritten Tales 2 to obowiązkowa pozycja do ogrania. Ilość humoru, gagów i odniesień do współczesności sprawia, że ciężko się od niej oderwać.

PS Vita

Na koniec zostaje jeszcze przenośna konsolka Sony, która otrzyma dwie produkcje.

Pierwsza z nich – PSYCHO-PASS: Mandatory Happiness to produkcja z gatunku visual novel, w której wybierzemy się w podróż do Japonii roku 2112.

Natomiast Uncanny Valley może uwodzić uroczą oprawą w stylu pixelart, ale jest to produkcja z gatunku survival horror.