Asset 3

Pixel Heaven 2018 nadciąga!

Andrzej Kała / 11.01.2018
komentarze: 0

Od 2013 roku na mapie Polski pojawiła się impreza, która nie tylko jest urzeczywistnieniem marzeń fanów klimatów retro, ale przede wszystkim pozwala zatopić się choć na weekend w morzu nostalgii. Chodzi mi oczywiście o Pixel Heaven, imprezę, którą od 2014 roku obowiązkowo odwiedzam i nie inaczej będzie w tym roku.

Atrakcji nie braknie

Na brak zajęć i atrakcji nie będzie można narzekać, bowiem tradycyjnie już Pixel Heaven to nie tylko duża scena, ale przede wszystkim flippery i automaty, ogromne połacie sprzętów retro, na których będzie można pograć, rozmaite turnieje, a jeśli będziecie chcieli odpocząć do rozrywki elektronicznej – strefa komiksów i gier planszowych zaprasza!

Na imprezie nie zabraknie także mojego ulubionego elementu, czyli Indie Basement – wspaniałej strefy, na której można organoleptycznie sprawdzić wiele gier niezależnych na różnych etapach produkcji. W zeszłym roku nie mogłem się z niej wydostać, bo każde stanowisko przyciągało jak magnes.

W 2018 roku na Pixel Heaven pojawi się także Future Zone, gdzie będziecie mogli zetknąć się z rozmaitymi nowinkami technologicznymi.

Afterparty

Wisienką na torcie jest tutaj sobotnie Afterparty. To nie tylko okazja do stuknięcia się kuflem i zbicia piątki z przedstawicielami giereczkowa zarówno od strony prasowej jak i developerskiej, ale również możliwość posłuchania nietuzinkowych zespołów.

Jak się dostać na Pixel Heaven 2018

08 – 10.06.2018
Stara Zajezdnia Autobusowa / Ul. Włościańska 52

Pixel Heaven 2018 to już szósta edycja tej imprezy i mam nadzieję, że nadal jesteśmy na etapie wczesnej przystawki, a retro maniacy będą mogli odwiedzać ją jeszcze przez wiele, wiele lat albo i dłużej.

Na koniec jeszcze dwa niezbędne odnośniki: