Asset 3

Oferta Games with Gold na Luty 2018

Andrzej Kała / 25.01.2018
komentarze: 0

Drugi miesiąc oferty Games with Gold w tym roku przyniesie ze sobą naprawdę mocne produkcje, a co jeszcze lepsze – nie zabraknie polskiego akcentu! Zadowoleni powinni być zarówno posiadacze konsoli Xbox One jak i poprzedniej generacji sprzętu.

Games with Gold – Luty 2018 – Xbox One

Obecna generacja otrzyma tradycyjnie już cztery tytuły, z czego dwa przeznaczone na tę platformę i dwa w ramach kompatybilności wstecznej.

Wspomniałem o polskim akcencie nowej oferty, którym jest Shadow Warrior rodzimego studia Flying Wild Hog. Jeśli do tej pory nie mieliście okazji obcować z tym tytułem – warto nadrobić zaległości.

Druga pozycja natomiast to Assassin’s Creed Chronicles: India, czyli kolejna z części trylogii Assassin’s Creed Chronicles. Mieliśmy już okazję sprawdzić Assassin’s Creed Chronciles: China we wrześniu 2016 roku.

  • Shadow Warrior – gra dostępna pomiędzy 1-28 lutego na konsoli Xbox One
  • Assassin’s Creed Chronicles: India – gra dostępna pomiędzy 16 lutego-15 marca na konsoli Xbox One

Games with Gold – Luty 2018 – Xbox 360

Oferta dla poprzedniej generacji konsol skupia się na samochodach. W obu przypadkach przyjdzie nam bowiem poruszać się stalowymi rydwanami znanymi również jako samochody.

Split/Second to dostarczające mnóstwo wyzwań i frajdy, dynamiczne wyścigi, w których interaktywne otoczenie jest w stanie zmienić kolejność na podium w mgnieniu oka.

Natomiast Crazy Taxi to odświeżona wersja kultowej pozycji, w której wcielimy się w szalonego taksówkarza.

  • Split/Second – gra dostępna pomiędzy 1-15 lutego na konsoli Xbox 360 oraz we wstecznej kompatybilności na konsoli Xbox One
  • Crazy Taxi – gra dostępna pomiędzy 16-28 lutego na konsoli Xbox 360 oraz we wstecznej kompatybilności na konsoli Xbox One