Asset 3

Oferta PlayStation Plus na Luty 2018

Andrzej Kała / 31.01.2018
komentarze: 0

Drugi miesiąc oferty PlayStation Plus w tym roku bez „blockbusterów”, ale za to oferujący coś zarówno dla młodszych graczy jak i tych, mających ochotę na coś nietuzinkowego. W ofercie pozostaje także styczniowy tytuł na PS VR.

PlayStation 4

Zacznijmy od wiodącej platformy, czyli PlayStation 4. Na początek coś, o co gracze prosili już od dawna, czyli Knack. Tytuł może nie został przyjęty owacjami na stojąco, ale mimo wszystko mamy do czynienia z tytułem, który młodszym graczom da sporo frajdy.

Ci starsi i bardziej doświadczeni otrzymają natomiast RIME. Ciekawą, niezależną produkcję, pełną tajemnic.

PlayStation VR

Posiadacze PS VR jeśli do tej pory nie mieli okazji, mogą przez najbliższy miesiąc nadrobić tę niedogodność i pobrać jeszcze Starblood Arena, które było udostępnione również w styczniu.

PlayStation 3

Pierwsza z dwóch produkcji, którą otrzymają posiadacze tej platformy to Spelunker HD. Jeśli spodobał Wam się Spelunky, a do tego macie ochotę poszaleć ze znajomymi – gra może Was zainteresować.

Druga z gier, Mugen Souls Z to produkcja wyłącznie dla fanów „japońszczyzny”. Mocno pokręcona gra z gatunku jRPG.

PS Vita

Posiadacze przenośnej konsolki otrzymają dwa tytuły. Pierwszy z nich to Grand Kingdom, taktyczna gra RPG, która zebrała wysokie oceny i co więcej – będzie dostępna również dla posiadaczy PlayStation 4 w ramach systemu Cross-Buy.

Druga produkcja to coś dla fanów gier z gatunku metroidvanii. Exile’s End nie zdobyło może nagród i nie plasuje się w czołówce reprezentantów tego gatunku, ale warto na nią rzucić okiem. Być może podpasuje Wam jej klimat.

Na deser jeszcze oficjalny zwiastun nowej oferty.