Asset 3

Games with Gold – Marzec 2018

Andrzej Kała / 20.02.2018
komentarze: 0

Ostatnio na Playing Daily głównie widać pajęczynę i nieco kurzu, ale przecież rękę na pulsie przynajmniej w tak ważnej kwestii jak Games with Gold trzymać trzeba! Microsoft jak zwykle ofertę prezentuje pierwszy, więc zobaczmy co tam znajdzie się w ramach Games with Gold w Marcu.

Games with Gold – Xbox One – marzec 2018

Posiadacze konsoli Xbox One otrzymają w tym miesiącu dwie nieco mniejsze produkcje, ale nie oznacza to, że to są słabe gry. Wręcz przeciwnie!

Pierwsza z nich to coś dla fanów pokonywania torów przeszkód czyli Trials of the Blood Dragon. Wykręcone tory, motocykle terenowe, nie do końca respektowane prawa fizyki i klimat lat 80 dają świetną mieszankę oferującą spore wyzwanie i mnóstwo frajdy.

Drugi tytuł to świetna gra SUPERHOT tworzona przez polskie studio! Połączenie gry akcji i gry logicznej wciąga jak bagno i ciężko się od niego oderwać.

Podsumowując więc:

  • Trials of the Blood Dragon – gra dostępna pomiędzy 1-31 marca na konsoli Xbox One
  • Superhot – gra dostępna pomiędzy 16 marca-15 kwietnia na konsoli Xbox One

Games with Gold – Xbox 360 – marzec 2018

Pierwsza gra w marcowej ofercie przeznaczona jest raczej dla młodszego grona odbiorców. Brave: The Video Game to produkcja oparta na animacji o tym samym tytule.

Natomiast Quantum Conundrum to gra logiczna, której autorem jest Kim Swift – jeden z twórców gry Portal.

Oczywiście obie produkcje dostępne będą także na konsoli Xbox One w ramach kompatybilności wstecznej.

  • Merida Walecznagra dostępna pomiędzy 1-15 marca na konsoli Xbox 360 oraz we wstecznej kompatybilności na konsoli Xbox One
  • Quantum Conundrum – gra dostępna pomiędzy 16-31 marca na konsoli Xbox 360 oraz we wstecznej kompatybilności na konsoli Xbox One

Tradycyjnie już – na koniec, oficjalny zwiastun marcowej oferty Games with Gold.