Asset 3

PlayStation Plus – Kwiecień 2018

Andrzej Kała / 28.03.2018
komentarze: 0

W tym miesiącu Microsoft oraz Sony idą łeb w łeb z ogłaszaniem list tytułów dostępnych w ramach swoich abonamentów. Poznaliśmy już ofertę Games with Gold na kwiecień 2018, więc przyszła pora na PlayStation Plus.

PlayStation 4 – PlayStation Plus – Kwiecień 2018

Na początek oferta na obecną generację konsol, która zawiera dwie, całkiem przyjemne produkcje. Pierwsza z nich to zbierający bardzo dobre oceny Mad Max, czyli coś dla wielbicieli sandboxów (i to całkiem dosłownie).

Druga z pozycji natomiast, Trackmania Turbo, to pozycja dla graczy lubiących wyścigi niekoniecznie po płaskim podłożu.

PlayStation 3 – PlayStation Plus – Kwiecień 2018

Posiadacze poprzedniej generacji sprzętu otrzymają również dwie produkcje. Pierwsza z nich to In Space We Brawl, czyli dziwne pojedynki kosmicznych statków na … wielkie miecze.

Drugi tytuł natomiast to Toy Home, wyścigi nawiązujące do kultowego Micro Machines, w których ścigamy się malutkimi pojazdami po różnych pomieszczeniach w domu.

PS Vita – PlayStation Plus – Kwiecień 2018

Sony mimo wszystko nie zapomina o swojej przenośnej konsolce i również na tej platformie pojawią się dwa tytuły.

Bardzo ciekawie zapowiada się pierwszy z nich – 99 Vidas, który jest pixelartową „chodzoną bijatyką” – coś, co szczególnie bliskie będzie graczom z większym stażem.

Natomiast drugi tytuł, Q*bert Rebooted, to dobrze znana klasyczna gra logiczna, która zawiera w zestawie zarówno pierwotną wersję jak i tytułowy remaster. Przy okazji tytuł ten będzie również dostępny na platformach PS4 i PS3.