Asset 3

Oferta PlayStation Plus na Maj 2018

Andrzej Kała / 25.04.2018
komentarze: 0

Poznaliśmy w końcu ofertę PlayStation Plus na Maj 2018. Ten miesiąc jest niestety nieco słabszy, szczególnie jeśli chodzi o przenośną konsolkę, ale jej „duże siostry” nie mają się czego wstydzić.

PlayStation 4 – PlayStation Plus – Maj 2018

Na obecnej generacji konsol zawitają dwie, diametralnie różne produkcje. Pierwsza z nich to Beyond: Two Souls, czyli filmo-gra od studia Quantic Dream, którą miałem okazję recenzować. W cenie abonamentu – zdecydowanie warto się z nią zapoznać.

Natomiast Rayman Legends to gra, której wręcz trzeba skosztować. Radosna, kolorwa platformówka z przepiękną oprawą audiowizualną i nieskończonymi pokładami czystej frajdy.

PlayStation 3 – PlayStation Plus – Maj 2018

Poprzednia generacja konsol doczeka się przede wszystkim całkiem sporej gry RPG w postaci Risen 3: Titan Lords. Nie zebrała ona może wybitnych ocen, ale to całkiem solidna produkcja, więc jeśli odpowiada Wam ten gatunek to może warto się skusić.

Natomiast Eat Them to raczej niezobowiązująca produkcja, na odprężenie, w której będziemy mogli wyszaleć się niszcząc miasta i pożerając ich mieszkańców.

PS Vita – PlayStation Plus – Maj 2018

Przenośna konsolka w tym miesiącu nie ma za bardzo szczęścia. Dwie minigierki – King Odball oraz Furmins, niespecjalnie do siebie zachęcają.

Na deser jeszcze oficjalny zwiastun nowej oferty, którą będziecie mogli zacząć pobierać już we wtorek, 01.05.2018r.