Asset 3

Oferta PlayStation Plus na Czerwiec 2018

Andrzej Kała / 30.05.2018
komentarze: 0

Wczoraj Microsoft zaprezentował ofertę Games With Gold, a dziś przyszła kolej na odpowiedź ze strony Sony w postaci PlayStation Plus. Trzeba przyznać, że „niebiescy” wygrywają w czerwcu bezapelacyjnie.

PlayStation 4 – Oferta PlayStation Plus – Czerwiec 2018

XCOM 2

Zacznijmy od konsoli obecnej generacji, na której znajdzie się prawdziwa perełka strategii turowych – XCOM 2. Dla fanów gatunku pozycja obowiązkowa, ale i dla osób na codzień stroniących od strategii tytuł warty przynajmniej sprawdzenia.

Trials Fusion

Druga pozycja na PlayStation 4 może i jest z gatunku „tych mniejszych”, ale Trials Fusion to świetna zabawa i wyzwanie!

PlayStation 3 – Oferta PlayStation Plus – Czerwiec 2018

Poprzednia generacja również nie ma się czego wstydzić. Przede wszystkim naprawdę mocne otwarcie w postaci Tom Clancy’s Ghost Recon: Future Soldier. Spędziłem przy tej grze dziesiątki godzin i wcale bym nie pogardził remasterem…

Druga produkcja, Zombie Driver HD Complete Edition to mocny, polski akcent w tej ofercie. Szybkie tempo akcji, mnóstwo zombie i jeszcze więcej amunicji.

PS Vita – Oferta PlayStation Plus – Czerwiec 2018

Przenośna konsolka także otrzyma dwie produkcje, choć podobnie jak sama konsolka – również i gry na nią nie są „duże”. Pierwsza z nich, Squares to połączenie gry logicznej i zręcznościowej.

Natomiast drugi tytuł to Atomic Ninjas, brawler nastawiony głównie na pojedynki ze znajomymi (i nieznajomymi).