Asset 3

Oferta Games with Gold – Sierpień 2018

Andrzej Kała / 26.07.2018
komentarze: 0

Microsoft właśnie wytoczył swoje armaty zwane Games with Gold i tym razem załadował do nich nie tylko sporo prochu, ale także bardzo solidne kule. Oferta dla posiadaczy opłaconego abonamentu Gold na miesiąc sierpień robi wrażenie!

Games with Gold – Sierpień 2018 – Xbox One

Zaczniemy tradycyjnie od obecnej generacji konsol, która doczeka się dwóch tytułów z górnej półki.

Forza Horizon 2: 10th Anniversary Edition

Przede wszystkim jedne z najlepszych wyścigów z otwartym światem dostępnych na tej platformie. Spora dawka adrenaliny, mieszanka klimatów sportowych i dobrej imprezy. Dla miłośników czterech kółek pozycja obowiązkowa.

  • Gra dostępna pomiędzy 1-31 sierpnia

For Honor

Nie da się ukryć, że Ubisoft nie miał szczęścia do tej produkcji w okolicach premiery. Jednakże teraz, kiedy gra doczekała się sporej ilości nie tylko dodatkowej zawartości, lecz również konkretnych łatek i usprawnień, nadarza się świetna okazja aby dać jej drugą szansę!

  • Gra dostępna pomiędzy 16 sierpnia-15 września.

Games with Gold – Sierpień 2018 – Xbox 360

Poprzednia generacja konsol również otrzymuje dwie mocne pozycje, które tradycyjnie, dzięki kompatybilności wstecznej, pojawią się także na konsoli Xbox One.

Dead Space 3

Zwieńczenie świetnej kosmicznej trylogii, która potrafi przerazić. Kosmiczny skafander, Nekromorfy i ciągły deficyt środków zwiększających szansę na przetrwanie – Dead Space 3 to warty uwagi survival horror.

  • Gra dostępna pomiędzy 1-15 sierpnia (We wstecznej kompatybilności również na konsoli Xbox One)

Epic Mickey 2: The Power of Two

Produkcja Disneya jest skierowana raczej do młodszych graczy, ale nawet i „starym wygom” może dać sporo niezobowiązującej frajdy. Lekka, przyjemna i bardzo kolorowa platformówka dla każdego.

  • Gra dostępna pomiędzy 16-31 sierpnia (We wstecznej kompatybilności również na konsoli Xbox One)