Asset 3

Oferta PlayStation Plus na Sierpień 2018

Andrzej Kała / 1.08.2018
komentarze: 0

W ostatniej chwili Sony opublikowało ofertę PlayStation Plus na przyszły miesiąc. Zestaw gier wygląda całkiem nieźle, a dodatkowo zawiera on dwie bonusowe produkcje – jedną korzystającą z PS VR, drugą z PlayLink.

PlayStation Plus – PlayStation 4 – Sierpień 2018

Posiadacze konsoli PlayStation 4 otrzymają w przyszłym miesiącu do pobrania Mafię III oraz Dead by Daylight.

Mafia III

Pierwszej produkcji raczej nikomu nie trzeba przedstawiać. Trzecią odsłonę serii nękały rozmaite błędy i glitche, ale jeśli wpada na nasze konto w cenie abonamentu, to warto będzie mimo wszystko dać jej szansę. Pod niezbyt udaną (choć i tak już nieco poprawioną) warstwą techniczną, kryje się bowiem całkiem interesująca historia.

Dead by Daylight

Ten tytuł został stworzony z myślą o zabawie sieciowej, gdzie jeden z graczy jest oprawcą, a pozostali starają się przeżyć i uciec. Asymetryczny charakter rozgrywki wymusza kombinowanie i odpowiednie wykorzystanie umiejętności bądź współpracy zespołowej. Jeśli do tego lubicie klimaty „Piątku 13”, to warto się tytułem zainteresować.

PlayStation Plus – PlayStation 3 – Sierpień 2018

Posiadacze poprzedniej generacji konsol otrzymają dwie produkcje. Pierwsza z nich to Serious Sam 3: BFE, czyli konkretny wygrzew, gdzie bardziej od główkowania liczy się celne strzelanie.

Natomiast drugi tytuł to Bound by Flame. Przedstawiciel gatunku RPG należący do kategorii produkcji o średnim budżecie, który mimo pewnych wad i niedociągnięć, potrafi dać dużo satysfakcji i wciągnąć. Miałem okazję w niego zagrać, a także zrecenzować na łamach Playing Daily.

PlayStation Plus – PS Vita – Sierpień 2018

Przenośna konsolka również otrzyma w tym miesiącu dwa tytuły. Pierwszy z nich to Draw Slasher, w którym przy pomocy zwinnych ruchów palcem po ekranie będziemy szatkować przeciwników.

Mnie natomiast o wiele bardziej interesuje Space Hulk, będący nową odsłoną serii, którą miałem okazję poznać jeszcze w czasach gdy wśród graczy królowała Amiga.

Bonusy PS Plus – Sierpień 2018

Jak już wspomniałem na wstępie, w przyszłym miesiącu abonenci PS Plus otrzymają dwie gry bonusowe.

Pierwsza z nich to typowo imprezowa Knowledge is Power, w której do zabawy wykorzystamy system PlayLink.

Drugi tytuł to Here They Lie, który jest przeznaczony dla posiadaczy PS VR. Bardzo klimatyczny, nieco wykręcony horror, z którym miałem okazję się zapoznać. Jeśli posiadacie odpowiedni sprzęt, warto rzucić na niego okiem.