Asset 3

Games with Gold – Wrzesień 2018

Andrzej Kała / 28.08.2018
komentarze: 0

Microsoft zaprezentował właśnie ofertę Games with Gold na przyszły miesiąc. Niestety nadchodzący miesiąc nie będzie obfity jeśli chodzi o produkty AAA, ale z drugiej strony posiadacze konsoli Xbox One otrzymają ciekawe indyki.

Xbox One – Games with Gold – Wrzesień 2018

Zacznijmy więc od obecnej generacji konsol. Jak wspomniałem, trafią się tutaj dwa indyki, ale w obu przypadkach są to produkcje, którym warto dać choćby szansę.

Prison architect postawi Was w roli dyrektora więzienia. Będziecie musieli nie tylko zarządzać nim, ale także rozbudowywać, planować budżet oraz radzić sobie z zamieszkami i resocjalizacją więźniów. Niech Was nie zwiedzie prosta oprawa graficzna, bo tytuł ten warstwę techniczną nadrabia mnogością opcji i miodnością.

Druga z gier, Livelock, to coś dla fanów szybkich strzelanek. To wręcz podręcznikowy przykład gry z gatunku Twin Stick Shooter. Sporo akcji, całkiem przyjemna dla oka oprawa graficzna i wiele pojedynków z bossami. Na nudę nie można narzekać, a dodatkowo gra ta stanowi świetne uzupełnienie dla wymienionego wcześniej Prison Architect.

Xbox 360 – Games with Gold – Wrzesień 2018

Poprzednia generacja konsol również otrzyma dwie produkcje. Pierwsza z nich, Lego Star Wars III: Clone Wars to coś dla młodszych graczy (ale nie tylko!). Dużo humoru, dużo klocków LEGO i uwielbiane przez wielu uniwersum Star Wars.

Druga produkcja natomiast, to kolejna gra z serii SEGA Vintage Collection, którą tym razem jest Monster World. No cóż, tutaj już przyda się nieco spora dawka nostalgii…

Oczywiście obie gry z Xbox 360 dostępne są również na platformie Xbox One dzięki wstecznej kompatybilności.

Games with Gold – Wrzesień 2018 – pełna rozpiska

Zatem podsumowując:

  • Prison Architect gra dostępna pomiędzy 1-30 września na konsoli Xbox One
  • Livelock – gra dostępna pomiędzy 16 września-15 października na konsoli Xbox One
  • LEGO Star Wars III– gra dostępna pomiędzy 1-15 września na konsoli Xbox 360 oraz we wstecznej kompatybilności na konsoli Xbox One
  • Sega Vintage Collection: Monster World – gra dostępna pomiędzy 16-30 września na konsoli Xbox 360 oraz we wstecznej kompatybilności na konsoli Xbox One