Asset 3

PlayStation Plus – oferta na Wrzesień 2018

Andrzej Kała / 29.08.2018
komentarze: 0

Nawet nie będę się wysilał z jakimiś wstępami. Można wywalić odkurzacze – Sony totalnie pozamiatało ofertą PlayStation Plus na przyszły miesiąc.

PS4 – Oferta PlayStation Plus – Wrzesień 2018

Posiadacze obecnej generacji otrzymają aż dwie produkcje AAA. Pierwsza z nich to Destiny 2, która w świetle ostatnich zmian będzie w stanie zaoferować wiele godzin świetne rozgrywki – zarówno w pojedynkę jak i ze znajomymi.

Natomiast drugi tytuł może i jest remasterem, ale to zarazem świetna okazja do poznania „starego” Kratosa, jeszcze nim stał się Kratosem-ojcem. God of War III Remaster to świetnej klasy slasher, w którym nie brakuje epickich walk i widoków.

Na tym jednak nie koniec, bowiem w ofercie pozostaje nadal jako bonus gra Here They Lie, a dodatkowo pojawi się jeszcze jedna produkcja – Wiedza to potęga! Świetna propozycja do imprezowej zabawy ze znajomymi!

PS3 – Oferta PlayStation Plus – Wrzesień 2018

Poprzednia generacja konsol otrzyma również dwa tytuły.

Pierwszy z nich to Another World – 20th Anniversary Edition, a więc mistrzowski klasyk, który warto będzie nadrobić. Co więcej, dzięki funkcji Cross Buy gra będzie również dostępna na PlayStation 4 oraz PS Vita!

Druga produkcja to QUBE Director’s Cut, będący świetną grą logiczną. Ten tytuł dzięki systemowi Cross Buy będzie dostępny także na konsoli PlayStation 4.

PS Vita – Oferta PlayStation Plus – Wrzesień 2018

Przenośna konsolka jeszcze nie odeszła w zapomnienie i doczeka się ponownie dwóch dedykowanych produkcji.

Pierwsza z nich to Foul Play. Bijatyka, z bardzo ciekawym i nietuzinkowym światem, świetnie dopasowanym do stylu graficznego.

Druga natomiast, to Sparkle 2. Urocza gra logiczna, której różne odmiany wciągnęły mnie na wiele godzin. Idealna produkcja na tę platformę i krótkie serie z doskoku.

PlayStation Plus – Pełna oferta na Wrzesień 2018

Jeszcze dla podsumowania – pełna lista gier wraz z platformami.

  • Destiny 2 (PS4)
  • God of War III: Remastered (PS4)
  • Wiedza to potęga (PS Plus Bonus – PlayLink)
  • Here They Lie (PS Plus Bonus – wymagane PS VR)
  • Another World – 20th Anniversary Edition (PS3 + PS4/PS Vita)
  • QUBE Director’s Cut (PS3 + PS4)
  • Foul Play (PS Vita + PS4)
  • Sparkle 2 (PS Vita)