Asset 3

PlayStation Plus – oferta na październik 2018

Andrzej Kała / 26.09.2018
komentarze: 0

Sony zaprezentowało ofertę gier, które będę dostępne w ramach abonamentu PlayStation Plus w przyszłym miesiącu. Niestety tym razem, choć nie brakuje gier ciekawych, to w ofercie nie znalazły się wielkie blockbustery.

Oferta PS Plus – Październik 2018 – PlayStation 4

W ostatecznym rozliczeniu, posiadacze PlayStation 4 otrzymają aż 5 tytułów, z czego trzy z nich pojawią się w ramach programu Cross Buy. Dwa dedykowane dla tej platformy tytuły to Friday the 13th The Game oraz Laser League.

Friday 13th to produkcja oferująca nam niesymetryczną rozgrywkę w trybie wieloosobowym, gdzie jeden z graczy wciela się w postać Jasona Vorheesa. Natomiast pozostała czwórka w przestraszonych nastolatków, których zadaniem jest ucieczka z kempingu.

Druga z oferowanych gier, Laser League, to czysto zręcznościowa zabawa, w której dominują widowiskowe pojedynki zespołowe i jaskrawe neony. Rywalizacja dostarcza mnóstwa zabawy i adrenaliny.

Oferta PS Plus – Październik 2018 – PlayStation 3

Poprzednia generacja konsoli otrzyma dwie produkcje. Pierwsza z nich, Master Reboot to nietypowa gra logiczna, która zabierze nas w mocno wykręconą podróż.

Natomiast The Bridge to gra logiczna, w której będziemy manipulować grawitacją. Na pierwszy rzut oka już wyróżnia się niesamowitą, nietuzinkową oprawą graficzną.

The Bridge będzie dostępne również na konsoli PlayStation 4 i PS Vita.

Oferta PS Plus – Październik 2018 – PS Vita

Przenośna konsolka może i powoli kończy żywot, ale mimo to otrzyma dwie dedykowane produkcje. Pierwsza z nich, Rocketbirds 2: Evolution to dynamiczna strzelanka z kozackimi ptakami w rolach głównych.

Rocketbirds 2: Evolution będzie także dostępne na konsoli PlayStation 4.

Natomiast druga produkcja, to tytuł na który „czaję się” od dawna – 2064: Read Only Memories. Gra przygodowa osadzona w Neo-San Francisco, gdzie dominują neony, ciekawe postaci i wciągające przygody.