Diablo 3 – jak to było na premierze o północy w Warszawie
Decyzja o wybraniu się na premierę Diablo 3 o północy w Warszawie zapadła w zasadzie w ostatnim momencie. Miałem wygodnie się położyć spać, ale w rezultacie razem z Oskarem doszliśmy do wniosku że ciekawość nie pozwoli nam spokojnie spać. No więc, jak było? Z jednej strony świetnie, z drugiej delikatnie mówiać do bani.