Dragon Age II – developer diary pt. 1
Pojawiła się pierwsza część pamiętników twórców „Dragon Age II”. Wyjaśniają w niej czym kierowali się tworząc drugą część serii, oraz co postanowili zmienić i dlaczego. Do tej pory patrzyłem na wszelkie filmiki z gry „Dragon Age II” bardzo negatywnie, gdyż to co zrobili z systemem walki, jak bardzo go zmienili, średnio przypadło mi do gustu. […]